نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بحث آزاد : غم و گرفتاری های زیاد

558
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34360
    تشکـر
    42
    تشکر شده 54 بار در 42 پست
    میزان امتیاز
    8

بحث آزاد : غم و گرفتاری های زیاد

سلام
    از وقتی با این سایت مشاوره آشنا شدم اونقدر درگیره غم و غصه های مردم شدم که واقعا غم و غصه ای تو زندگیه خودم نمیبینم و خیلی وقت ها میریزم بهم چرا؟؟
    این همه غم و غصه چیه این همه گرفتاری از کجاست و برای حله همشون باید چیکار کرد؟؟
    پیش استاد بزرگوارم بودم که از اساتید بزرگ علم روانشناسیه که بارها در رسانه ها دیدینش ولی به دلایلی اسم نمی برم
    برامون از مشکل یه خانومی صحبت کرد که همسرش بدتر نباشه بهتر از همسره خیلی از خانم ها هم نبود و خانوم برای مشاوره پیشش اومده بود
    استاد ما به ایشون فرموده بود اگر خودتو درست کنی همه مشکلات درست میشه خانوم طی جلساتی مقاومت میکرد که مشکل همسرم چه جوری حل میشه اگه من خودمو درست کنم و خودسازی کنم.
    استاد ماهم که مرغش یه پا داره گفته بود اگه میخوایی مشکلت حل خودتو درست کن تا بعد از رفت و آمدهای طولانی زن تصمیم میگیره به حرف استاد گوش کنه و شروع میکنه دونه دونه رفتارهای خودشو اصلاح میکنه باورتون نمیشه بعد از 3 ماه خانوم اومد پیش استاده ما و گفته بود همسرم نه دیگه مشروب میخوره و نه دست بزن داره و خیلی مهربون شده و بماند.
    اگر میبینید یکی به هیچ صراطی مستقیم نیست بیخیالش بشید
    به شما بی اهمیته خوب باشه
    ولی باید زندگی کرد
    خودکشی ماله آدم های ضعیفه خودکشی ماله آدم هاییه که خدا و زندگی پس از مرگ رو قبول ندارند.
    خودکشی پاک کردن صورت مساله است و از درد هایی که بعدش ایجاد میشه روزی هزار بار آرزو میکنید که کاش به زندگیم با اون وضع ادامه می دادم ولی خودکشی نمی کردم.
    تو زندگیتون و تو همسرتون تغییر ایجاد کنید فقط خودتون رو دست کم گرفتید و شیطان این حرف های نا امید کننده رو القا میکنه که نه نمیشه.
    روح انسان روح خداییه که 1000 تا صفت داره و شما میتونید هر 1000 تا اسم خدا رو داشته باشید اگر بخوایید.

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

در پناه یکی که همیشه حواسش بهمون هست...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : غم و گرفتاری های زیاد

لَقَدْ خَلَقْنَا الْإِنْسانَ فی‏ کَبَدٍ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)